Nieruchomość z możliwościami...w Chojnicach!Dwa mieszkania!

Data dodania: 11 February 2019Ogłoszenie: 7993

Ofertę sprzedaży stanowi część kamienicy z odrębnym wejściem i udziałem w gruncie, składającej się z dwóch mieszkań z możliwością utworzenia trzeciego, usytuowanej przy ulicy Mestwina w Chojnicach.W skład nieruchomości wchodzą:Mieszkanie na parterze o powierzchni 56 m2: dwa pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienka z toaletą oraz korytarz. Lokal całkowicie odnowiony łącznie z instalacjami, nowa stolarka okienna i drzwiowa, całość nie wymaga nakładów finansowych.

Mieszkanie na piętrze o powierzchni ok. 100 m2: dwa bardzo duże pokoje, kuchnia, łazienka z toaletą, korytarz oraz balkon i zadaszony taras – mieszkanie z możliwością podziału na dwa, wymaga odnowienia.

Garaż z kanałem oraz pomieszczeniami gospodarczymi, całość ok. 45 m2 – idealnie nadaje się na przekształcenie jako lokal mieszkalny lub świetne miejsce na mały zakład usługowy, biuro, itp.

Piwnica o powierzchni ok. 34m2.

Ogrzewanie gazowe.

Całość posesji ogrodzona, dwa miejsca parkingowe przed budynkiem.

Idealna inwestycja dla osób chcących czerpać zyski z wynajmu lokali, obecny właściciel wynajmuje oba mieszkania.

Budynek główny-kamienica z czerwonej cegły, natomiast część dobudowana - garaż i część mieszkania na piętrze zbudowana w latach 80-tych z pustaka.Nieruchomość z potencjałem, idealna inwestycja, możliwość czerpania zysków z wynajmu od zaraz, świetna lokalizacja, 15 minut spacerem do centrum miasta !!Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości !!

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 720223322

Kategoria: Domy
Typ oferty: Domy na sprzedaż
Lokalizacja: Słupsk
Wyświetleń: 83
© 2012 Słupsklokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.