Dom na wsi dla osób z własną inwencją !!

Data dodania: 04 wrzesień 2017Ogłoszenie: 3625

Jeśli ktoś marzy o miejscu na wsi i ma trochę inwencji i zapału – może tu znaleźć miejsce dla siebie !!

Oferujemy do sprzedaży gospodarstwo usytuowane w miejscowości Uniechów, położone na działce o powierzchni 2,16 ha. Dojazd od drogi powiatowej ok. 500 metrów.

Na działce znajdują się budynek mieszkalny o powierzchni całkowitej około 300 m2, są też budynek gospodarczy oraz garaż o łącznej powierzchni 161 m2.
Dom wybudowano w 1987 roku, natomiast w latach 90 rozbudowano budynek o poddasze użytkowe. Okna w części parterowej PCV. Dom częściowo ocieplony.
Budynek w projekcie rozbudowy posiada odrębną zewnętrzną klatkę schodową, w ten sposób zyskujemy dwa oddzielne mieszkania, dla rodziny wielopokoleniowej, lub jedną z części można podnajmować.
Na powierzchnię mieszkalną składają się: wiatrołap, korytarz, trzy pokoje, kuchnia ze spiżarnią oraz łazienka z toaletą.
W części piwnicznej znajdziemy cztery pomieszczenia, w tym kotłownię, miejsce na skład opału.
Poddasze tworzy otwartą przestrzeń do własnej aranżacji.
Ogrzewanie CO za pomocą pieca na węgiel i drzewo.
Budynek podłączony do sieci elektrycznej, posiada własne ujęcie wody ze studni głębinowej, brak kanalizacji, możliwość zamontowania szamba lub przydomowej oczyszczalni ścieków.

Lokalizacja z dala od zabudowań oraz duża powierzchnia działki, stwarza ogrom możliwości, idealne miejsce na hodowlę, np. trzody chlewnej, fermę. Część działki wykorzystywana była w przeszłości na sad owocowy. Dookoła pola uprawne, mnóstwo terenów zielonych oraz lasy.

Wieś Uniechów położona w województwie pomorskim, powiecie człuchowskim, gminie Debrzno przy drodze krajowej numer 22, do najbliższego miasta około 10 km.


Duża działka, wielki potencjał dla ludzi z pomysłem, możliwość zamieszkania dwóch rodzin, idealne miejsce na hodowlę zwierząt, fermę, sad, itp.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą !!

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 534... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1115 )

Cena 199000zł
Kategoria: Domy
Typ oferty: Domy na sprzedaż
Lokalizacja: Słupsk
Wyświetleń: 133

Najczęściej oglądane w tej kategorii

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Słupsklokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.