Dom na wsi z dużą działką !!

Data dodania: 28 December 2017Ogłoszenie: 4855


Jeżeli marzysz o własnym domu na wsi, niedaleko lasu i masz trochę zapału oraz inwencji – może to być właśnie to miejsce !!Prezentujemy Państwu do sprzedaży dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi usytuowany na dużej działce o powierzchni 3035 m2 w miejscowości Dąbrowa, w gminie Kamień Krajeński, w powiecie sępoleńskim.W skład nieruchomości wchodzą :

Dom mieszkalny o powierzchni ok.80 m2, na powierzchnię mieszkalną składają się : wiatrołap, kuchnia, trzy pokoje oraz łazienka z toaletą.

Trzy budynki gospodarcze, jeden z nich z powodzeniem może pełnić funkcję garażu

Stodoła o łącznej powierzchni ok.190 m2.Dom wraz z budynkami gospodarczymi- do remontu.Media :energia elektryczna, woda (gminna oraz studnia głębinowa ), szambo, istnieje możliwość zamontowania przydomowej oczyszczalni ścieków.Lokalizacja z dala od centrum wsi oraz duża powierzchnia działki, stwarza możliwość np. hodowli zwierząt. Dookoła pola uprawne oraz niedaleko las.Do najbliższego miasta Kamienia Krajeńskiego jest 6 km, a do powiatowego Sępólna Krajeńskiego 12 km.

Miejsce idealne dla ludzi z pomysłem, szukających ciszy i spokoju, nie bojących się wyzwań, ceniących bytowanie na łonie natury, blisko lasu !!Zapraszamy na prezentację !!

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 534... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1275 )

Cena 159000zł
Kategoria: Nieruchomości
Typ oferty: Działki i grunty
Lokalizacja: Słupsk
Wyświetleń: 102

Najczęściej oglądane w tej kategorii

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Słupsklokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.