Działka 1067 m2 - Sępólno Krajeńskie !!!

Data dodania: 27 December 2017Ogłoszenie: 4837
Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 1067 m2w miejscowości Sępólno Krajeńskie w woj. kujawsko – pomorskim .Nieruchomość położona w zabudowie domów jednorodzinnych w bliskiej odległości od Centrum Miasta.

Teren działki suchy, prosty i równy. Działka w kształcie prostokąta., częściowo obsadzona drzewami i krzewami. Całości dopełnia znajdujący się na działce staw. Dojazd drogą asfaltową.

Sieć wodociągowa, prąd, gaz i kanalizacja znajdują się przy granicy działki.Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oraz nie zostały wydane warunki zabudowy, co stwarza duże możliwości na wystąpienie warunków na swój wymarzony projekt domu.Sępolno Krajeńskie i jego okolice , pełne lasów i jezior dzięki swym walorom spełniają oczekiwania mieszkańców i turystów. Gmina posiada wszelkie predyspozycje do rozwoju przeróżnych form turystycznych, takich jak wędrówki piesze, rowerowe, sporty wodne, wędkarstwo itp. To także ekologiczny obszar chroniony tworzony przez rezerwaty przyrody oraz park krajobrazowy, który obejmuje całą gminę.

Jeśli szukasz działki pod zabudowę domu w spokojnej dzielnicy, w krajobrazie lasów i jezior a jednocześnie blisko Centrum z dobrym dojazdem – to jest to miejsce dla Ciebie!!

Zapraszamy na prezentację!!

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 531... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1275 )

Cena 65000zł
Kategoria: Nieruchomości
Typ oferty: Działki i grunty
Lokalizacja: Słupsk
Wyświetleń: 58

Najczęściej oglądane w tej kategorii

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Słupsklokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.