Działka o powierzchni 989 m2 , gmina Chojnice !!

Data dodania: 08 June 2017Ogłoszenie: 2940

Powałki-miejscowość w powiecie chojnickim, 6 km od Chojnic, przy drodze wojewódzkiej nr 235 , połączenie z centrum Chojnic umożliwiają autobusy komunikacji miejskiej ( linia nr 4).

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 989 m2 w ciekawej lokalizacji w Powałkach, w gminie Chojnice.

Działka mieści się w pobliżu drogi krajowej Kościerzyna-Chojnice, dojazd od ulicy Okrężnej w centrum wsi. W chwili obecnej trwają prace przy utwardzaniu drogi kostką brukową. Nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, w okolicy znajdują się budynki mieszkalne i usługowe, co daje możliwość wystąpienia o warunki zabudowy na dowolną inwestycję.

Dużym atutem jest to, iż działka ma kształt prostokąta, jest ostatnią narożną i co warte podkreślenia jest uzbrojona: kanalizacja, prąd, gaz, woda na działce. To duże udogodnienie, jak również oszczędność czasu przy budowie.
Istnieje możliwość zakupu działki sąsiedniej o pow. 967 m2 w podobnej cenie.

Dogodne usytuowanie przy drodze krajowej, traktu rowerowo- pieszego, bliskość otuliny leśnej, jak również ciszy i spokoju, sprawia iż jest to bardzo dogodna lokalizacja dla potencjalnego nabywcy.


Zapraszamy na prezentację !

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 531... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1902 )

Cena 79000zł
Kategoria: Nieruchomości
Typ oferty: Działki i grunty
Lokalizacja: Słupsk
Wyświetleń: 366

Najczęściej oglądane w tej kategorii

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Słupsklokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.