FIRMA SZKOLENIOWA POSZUKUJE WSPÓŁPRACOWNIKÓW

Data dodania: 09 April 2019Ogłoszenie: 8670

Zapraszamy do współpracy specjalistów z różnych dziedzin. Jeżeli jesteś profesjonalistą w dziedzinie, w której pracujesz, masz wiedzę i umiejętności, którymi chcesz i potrafisz się podzielić czekamy na Ciebie.

Poszukujemy aktywnych zawodowo ratowników medycznych oraz pielęgniarek, psychologów, pedagogów różnych specjalności, pracowników socjalnych, kuratorów sądowych, policjantów, pracowników administracji samorządowej w szczególności z doświadczeniem w wydawaniu decyzji administracyjnych, prawników z doświadczeniem w administracji samorządowej oraz pomocy społecznej, pracowników samorządowych kolegiów odwoławczych, zarządców i pośredników w obrocie nieruchomości, pracowników administracji skarbowej, inżynierów w zakresie mechaniki i budowy maszyn, diagnostów samochodowych, pracowników stacji sanitarno-epidemiologicznych.

Jeżeli jesteś specjalistą w innej dziedzinie i masz plan na realizację własnego pomysłu szkoleniowego – skontaktuj się z nami. Email: edupunkt.slupsk@gmail.comOgłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 694... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 12 )

Cena 1zł
Kategoria: Dam pracę
Typ oferty: Edukacja, szkolenia
Lokalizacja: Słupsk
Wyświetleń: 37

Najczęściej oglądane w tej kategorii

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Słupsklokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.