Kamienica mieszkalno-usługowa w centrum Tucholi !

Data dodania: 28 March 2018Ogłoszenie: 5495

Oferujemy do sprzedaży rewelacyjną nieruchomość – budynek mieszkalno-handlowo-usługowy, położony w samym centrum miasta Tuchola.Nieruchomość usytuowana na przy ulicy Sępoleńskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się budynki mieszkalne wielorodzinne, lokale usługowe, sklepy spożywcze, przemysłowe, obiekty użyteczności publicznej. Dojazd do nieruchomości z dwóch stron, od ulicy Sępoleńskiej oraz Szkolnej.Na działce o powierzchni 197 m2 znajdują się budynek mieszkalno-handlowo-usługowy o powierzchni ok.190 m2, w całości podpiwniczony, budynki gospodarcze oraz garaż.Na parterze kamienicy znajdziemy funkcjonujący lokal handlowy o powierzchni ok. 40 m2 z zapleczem socjalnym i pomieszczeniem magazynowym oraz dużą witryną sprzedażową.Na piętrze znajduje się lokal mieszkalny, składający się z trzech przestronnych pokoi, łazienki, spiżarni oraz korytarza.Na II piętrze zlokalizowany jest również lokal mieszkalny, w którego skład wchodzą: dwa pokoje, kuchnia, łazienka oraz korytarz.W budynku wszystkie media: woda, prąd, kanalizacja, gaz. Ogrzewanie częściowo gazowe oraz piece kaflowe. Budynek w dobrym stanie technicznym, wnętrze wymaga częściowo remontu i odświeżenia, większość okien PCV. Kamienica ocieplona z odnowioną elewacją, dach po remoncie, pokryty papą.

Idealna inwestycja, możliwość działalności gospodarczej, potencjał na utworzenie kilku mieszkań, czerpania zysku w postaci wynajmu części lokali.Tuchola to małe miasteczko w województwie kujawsko-pomorskim, miasto liczy ok. 14 tys. mieszkańców. Stolica Borów Tucholskich, położona nad rzekami i jeziorami, odległość od Bydgoszczy ok. 62 km, od Chojnic ok. 27 km.NIERUCHOMOŚĆ POSIADA OGROMY POTENCJAŁ DO WYKORZYSTANIA !!

Położenie przy głównej ulicy, w samym centrum miasta, dojazd do budynku dwóch stron, miejsca parkingowe przed i za kamienicą, atrakcyjna cena !!Być może ta właśnie nieruchomość będzie dla Państwa strzałem w dziesiątkę !!Zapraszamy na prezentację !

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 720... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1325 )

Cena 299000zł
Kategoria: Domy
Typ oferty: Domy na sprzedaż
Lokalizacja: Słupsk
Wyświetleń: 51

Najczęściej oglądane w tej kategorii

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Słupsklokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.