Nieruchomość inwestycyjna!! Koczała!!

Data dodania: 14 March 2019Ogłoszenie: 8294
Nieruchomość inwestycyjna!! Koczała!!
  • Nieruchomość inwestycyjna!! Koczała!! - zdjęcia
  • Nieruchomość inwestycyjna!! Koczała!! zdjecie 2
  • Nieruchomość inwestycyjna!! Koczała!! - zdjecie 3
  • Nieruchomość inwestycyjna!! Koczała!! zdjecie 4
  • Nieruchomość inwestycyjna!! Koczała!! zdjecie 5
  • Nieruchomość inwestycyjna!! Koczała!! zdjecie 6
  • Nieruchomość inwestycyjna!! Koczała!! zdjecie 7
  • Nieruchomość inwestycyjna!! Koczała!! zdjecie 8

Jeżeli masz pomysł na nowy biznes i szukasz odpowiedniego miejsca to zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą!!

Przedstawiamy Państwu nieruchomość z wielkim potencjałem, mogącą spełniać miejsce zamieszkania i pracy jednocześnie lub inwestycji według własnego pomysłu.Cała nieruchomość składa się z dwóch działek.

Pierwsza o powierzchni 1524m2, na której posadowione są budynki: budynek mieszkalny o powierzchni ok.140 m2, budynek gospodarczy

( warsztat) o powierzchni ok. 250 m2, budynek gospodarczy ( pełniący funkcję dwóch garaży ), stodoła drewniana o powierzchni ok.200m2.

Druga działka o powierzchni 1000m2, budowlana objęta MPZP , oznaczona symbolem RM/U (strefa rozwoju funkcji mieszkalnej, usługowej i rzemiosła ).Idealna inwestycja pod restaurację, sale bankietową ( wesela, komunię), hotel, pensjonat, zajazd, usługi.Budynek mieszkalny - możliwość podziału na dwa odrębne mieszkania, łączna powierzchnia to ok.140m2, możliwość zaadoptowania poddasza.

W skład domu wchodzi; korytarz, cztery pokoje, dwie kuchnie, jedna z wyjściem na taras z widokiem na tereny zielone, dwie łazienki z korytarza prowadzą schody na piętro domu ( do zaadoptowania ).

Na podłogach częściowo panele, parkiet, gumolit oraz glazura. Stolarka okienna i drzwiowa drewniana, spora część mebli również.

Budynek w całości podpiwniczony.

Piwnica pełni charakter kotłowni, gdzie znajdziemy trzy systemy ogrzewania, pierwszy z nich olejowy- ogrzewający jedną z części domu, druga to piec na eko-groszek z podajnikiem oraz kolejna, piec CO na węgiel i drewno ( wszystkie, kilkuletnie, sprawne!).

Wyprowadzona i przygotowana instalacja solarna do paneli słonecznych.

W budynku została wymieniona cała instalacja grzewcza, częściowo też elektryczna, doprowadzono wszystkie media.( z wyjątkiem gazu ).Budynek gospodarczy - pełniący funkcję warsztatu o powierzchni 250m2, dobrze oświetlony, docieplony, solidnie skonstruowany, może pełnić każdą dowolną funkcję.

Warsztat wcześniej pełnił dobrze prosperujący zakład stolarski, dziś czeka na nowego nabywcę i pomysłodawcę!!Budynek gospodarczy – obejmujący dwa garaże ( 18m2) i ( 22m2) oraz pomieszczenie, w którym znajduje się piec do wypieku chleba.Stodoła – wysoki i przestronny budynek o drewnianej konstrukcji o powierzchni ok. 200 m2, pełniący do tej pory funkcje magazynu do składowania drewna do produkcji mebli.Działka budowlana - 1000m2, to dodatkowy atut!! ( miejsce na kolejną inwestycję lub parkingi ).Wszystkie budynki w dobrym stanie technicznym o solidnej konstrukcji, zbudowane z czerwonej cegły. Dachy pokryte dachówka cementową.

Nieruchomość w całości bardzo zadbana, na bieżąco przeprowadzane są prace w celu utrzymania ich w dobrym stanie technicznym.Solidne i zadbane budynki są miejscem o wielkim potencjale inwestycyjnym!!

Dom, warsztat, działka, powierzchnia, lokalizacja oraz możliwości przekształcenia na dowolną działalność!!Koczała – wieś w Polsce położona w województwie pomorskim w powiecie człuchowskim nad rzeka Rudą. Teren Koczały obfituje w liczne jeziora, między innymi w Jezioro Dymne.Zapraszamy do kontaktu i na prezentacje nieruchomości.Oferta: 51-2019

www.Chbn.pl

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 720... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 2027 )

Cena 649000zł
Kategoria: Domy
Typ oferty: Domy na sprzedaż
Lokalizacja: Słupsk
Wyświetleń: 230

Najczęściej oglądane w tej kategorii

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Słupsklokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.