Nowoczesny lokal, centrum CHOJNIC!!!

Data dodania: 02 January 2018Ogłoszenie: 4890

Oferujemy do wynajmu dziesięć lokali użytkowych o powierzchni od 22,33 m2 do 59,2 m2, w nowym obiekcie o przeznaczeniu biurowo – usługowym znajdującym się w ścisłym centrum Chojnic przy ulicy 31 Stycznia, naprzeciwko siedziby Starostwa Powiatowego.

Lokale znajdują się w nowym kompleksie, który będzie oddany do użytku w czwartym kwartale 2017 roku, co daje potencjalnemu klientowi wystarczającą ilość czasu na zorganizowanie własnej działalności w nowym punkcie. Istnieje możliwość dostosowania wielkości i wykończenia lokalu według wskazań i potrzeb klienta.

Wejście do budynku bezpośrednio z ulicy 31 Stycznia, co stanowi ogromy atut. Dodatkową zaletą jest nowoczesna winda, która ułatwi dostęp do lokali położonych na pierwszym piętrze. Na każdej kondygnacji ulokowano ogólnie dostępne toalety. Planowany wysoki standard wykończenia i nowoczesna bryła obiektu z dużymi oknami nada mu unikatowego wyglądu. Duża część fasady, widoczna od strony Starostwa Powiatowego, ma zostać przeznaczona na reklamy dla przyszłych najemców. W całym budynku ogrzewanie gazowe rozliczane proporcjonalnie do wielkości zajmowanego lokalu.

Obiekt idealnie nadaje się na kompleks biur lub lokali usługowych. Z powodzeniem dadzą się ulokować tam między innymi: centrum usług biznesowych, ubezpieczenia, kancelarie, biura projektowe lub doradcze. Powierzchniowo kompleks idealnie nadaje się dla punktów dydaktycznych jak szkoły językowe, niewielkie placówki medyczne czy gabinety kosmetyczne lub fryzjerskie. Sąsiedztwo Starostwa Powiatowego i Geodezji powoduje, iż jest to wymarzona lokalizacja dla geodetów, projektantów i architektów. Budynek położony wzdłuż jednego z głównych ciągów pieszych w Chojnicach.

Koszt najmu wynosi 31zł, 39zł lub 45zł/m2 (zgodnie z tabelą poniżej) plus media według zużycia. Kaucja w wysokości jednokrotności wynajmu.

Ta oferta dotyczy dwóch lokali o łącznej powierzchni 42,53 m2 (25,6 m2 + 16,93 m2) położonego na parterze – koszt wynajmu to 1914 zł za miesiąc plus media według indywidualnego zużycia + kaucja.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 534... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1479 )

Cena 1914zł
Kategoria: Nieruchomości
Typ oferty: Biura - lokale użytkowe
Lokalizacja: Słupsk
Wyświetleń: 194

Najczęściej oglądane w tej kategorii

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Słupsklokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.