OKAZJA! Dobrze prosperujący zakład stolarski

Data dodania: 05 June 2019Ogłoszenie: 9525
OKAZJA! Dobrze prosperujący zakład stolarski
  • OKAZJA! Dobrze prosperujący zakład stolarski - zdjęcia
  • OKAZJA! Dobrze prosperujący zakład stolarski zdjecie 2
  • OKAZJA! Dobrze prosperujący zakład stolarski - zdjecie 3

Na sprzedaż zakład produkcji i obróbki wyrobów z drewna wraz z pełnym wyposażeniem, prężnie działający położony w miejscowości Powałki w województwie pomorskim gm. Chojnice - na trasie Chojnice - Kościerzyna.Kompleks przedsiębiorstwa obejmuje działki o powierzchni łącznej 2585 m2 wraz z budynkami hali produkcyjnej głównej o powierzchni łącznej 490 mkw, halę obróbki wstępnej z wiatą o łącznej powierzchni 256,66 mkw, w tym hala klejarni, kotłownia co, sprężarkownia, garaż, wiata drewniana, łączna powierzchnia wszystkich obiektów produkcyjno - przemysłowych wynosi 735,61 m2.

Budowa obiektu w technologi tradycyjnej murowanej, wewnątrz i na zewnątrz tynki- cementowo- wapienne malowane, pomieszczenia socjalne, wc terakota, dach pokryty blachą stalową, teren ogrodzony i utwardzony.Zakład wyposażony jest w kompletny sprawny park maszynowy, zatrudnia profesjonalny, fachowy personel oraz posiada stałą bazę klientów.Całość obiektu stanowi obiekt funkcjonalny przystosowany do produkcji wyrobów z drewna.

DOSKONAŁA INWESTYCJA, ZYSK NA POZIOMIE 15% OBROTU-ROZSZERZ SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ !!CENA DO NEGOCJACJI !!Istnieje możliwość kupna domu mieszkalnego wraz z dużą działką położoną obok zakładu.

Zapraszamy na prezentację !!

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 720... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 2031 )

Cena 499000zł
Kategoria: Nieruchomości
Typ oferty: Biura - lokale użytkowe
Lokalizacja: Słupsk
Wyświetleń: 341

Najczęściej oglądane w tej kategorii

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Słupsklokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.