Opiekunka do seniorki z Wiesmoor 1200Euro od 24.08.

Data dodania: 04 sierpień 2015Ogłoszenie: 531

Firma GlobalTech-Job zatrudni pomoc domową/ opiekunkę do seniorki (80lat). Pani mieszka z mężem w domu z ogrodem. Pani po udarze, na wózku inwalidzkim, inkontynentna.

Obowiązki: pomoc w myciu i ubieraniu pani, dbanie o higienę podopiecznej, prowadzenie domu na bieżąco, gotowanie, sprzątanie, pranie, robienie zakupów.

Oczekiwania: kobieta, komunikatywny język niemiecki (umożliwiający swobodną komunikację), doświadczenie w opiece, prawo jazdy kat.B (mile widziane).

Oferujemy:
legalne zatrudnienie na umowę zlecenie
ubezpieczenie
zarobek 1200 euro/m-c netto
praca w systemie 2/2miesiące ze zmienniczką (lub innym)

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:
e-mail: info@globaltech-job.com
Kom:0048 668 44 99 01

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 668... Pokaż