Ośrodek wczasowy- świetnie prosperujący!!!

Data dodania: 12 July 2018Ogłoszenie: 6244

Poszukujesz nowego pomysłu na biznes? A gdyby tak przejąć świetnie prosperujący biznes, ośrodka, w którym oprócz prywatnego zakwaterowania, istnieje możliwość organizowania ferii zimowych, kolonii letnich, konferencji albo imprez integracyjnych, wśród pięknych starych drzew?Jeśli zaintrygował Cię początek to zapraszam do zapoznania się z inwestycyjną posiadłością, która mieści się w budynku byłej Straży Granicznej usytuowanym od 100 lat tuż przy ściance sosnowego lasu, w pobliżu dwóch jezior i rzeki Brdy, położona jest w Babilonie, w powiecie chojnickim, w województwie pomorskim.Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa w kształcie idealnego prostokąta z bezpośrednim wjazdem z drogi wojewódzkiej nr 212 o powierzchni 2,07 ha.OFERTA OBEJMUJE PEŁNE WYPOSAŻENIE!!!Modernizacja inwestycji pozwoli na podniesienie atrakcyjności obiektu, zwiększenie bazy noclegowej.

Kompleks składa się z 6 budynków:Pierwszy budynek to budynek hotelowy, trzykondygnacyjny, częściowo podpiwniczony (kotłownia – piec na węgiel oraz pięć pomieszczeń gospodarczych). Powierzchnia budynku 550 m2. W skład powierzchni wchodzi:

Parter: recepcja, kuchnia, „sklep”, bar, stołówka, dwa pokoje -każdy z łazienką, toalety, szatnia, korytarz oraz pomieszczenie gospodarcze.

Piętro: sześć pokoi- cztery z nich z przynależną łazienką, korytarz oraz łazienka.

Poddasze: mieszkanie po remoncie oraz możliwość zaaranżowania pozostałej części poddasza na część mieszkalną.Drugi budynek na terenie kompleksu to budynek parterowy ( pawilon) o powierzchni 600 m2, stan budynku do remontu (podłogi, stolarka okienna i drzwiowa, instalacje ). Budynek składa się z 13 pokoi (6-8 osobowych), świetlicy, trzech ogólnych toalet, pomieszczenia gospodarczego.Trzeci budynek: sala bankietowa o powierzchni 160 m2, z zapleczem kuchennym o powierzchni 270 m2Czwarty budynek – to budynek mieszkalny o pow. 67 m2 , w skład którego wchodzi salon, sypialnia, kuchnia, łazienka oraz ogród zimowy- na potrzeby własne.Piąty budynek murowany to -trzy garaże, pomieszczenie, które pełniło funkcję stajni oraz miejsce na składowanie siana.Szósty budynek: o powierzchni ok. 50 m2- obecnie pełni funkcję „dyskoteki”.Ośrodek ten stanowi bazę turystyczną dla turystyki pieszej i zmotoryzowanej, indywidualnej i zorganizowanej. Obiekt oferuje noclegi w pokojach od 1 do 8 osobowych – większości z łazienkami. Posiada własną stołówka z domowym jedzeniem.Baza całoroczna, głównie w sezonie letnim, wiosennym i jesiennym dużo chętnych, spragnionych ciszy, zieleni.

Na terenie posesji znajdziemy również urokliwe miejsce do grillowania, zadaszone miejsce na ognisko, przygotowane boisko do siatkówki, piłki nożnej. Bezpłatny parking zarówno dla autokarów, jak i samochodów osobowych.Duża powierzchnia gruntu oraz jego usytuowanie stwarza idealne możliwości rozwojowe ośrodka. Przy odpowiednich nakładach finansowych na modernizację, marketing i reklamę, możliwe jest pełne jego obłożenie.

Dla potencjalnego inwestora jest kilka koncepcji inwestycyjnych, m.in. dom opieki dla osób starszych, hotel, szkółkę jazdy konnej, ośrodek dla osób uzależnionych, itp.Babilon – osada śródleśna w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie chojnickim, w gminie Chojnice na obrzeżu Zaborskiego Parku Krajobrazowego przy trasie drogi wojewódzkiej nr 212.


Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości, która w idealny sposób nadaje się do realizacji pomysłu na prowadzenie działalności tj. usługi czy hotelarstwo, czy też typowe gospodarstwo agroturystyczne. Ogromna przestrzeń, która zadowoli najbardziej wymagających koneserów prywatności i pozwoli na realizację własnych marzeń w otoczeniu przyrody.Nie przegap okazji!! Zadzwoń już dziś i umów się na prezentację!!!

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 720... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1896 )

Cena 1289000zł
Kategoria: Nieruchomości
Typ oferty: Biura - lokale użytkowe
Lokalizacja: Słupsk
Wyświetleń: 145

Najczęściej oglądane w tej kategorii

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Słupsklokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.