Pracownik Produkcji - Słupsk

Data dodania: 14 August 2015Ogłoszenie: 559

Agencja Pracy Beetsma (Nr rej APT 5169) zajmuje się rekrutacją i outsourcingiem pracowników różnego szczebla w Polsce i za granicą. Z naszego pośrednictwa korzystają firmy na terenie całego kraju. Oferujemy zarówno pracę stałą, jak i tymczasową.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Słupsk

Opis stanowiska:

- wytwarzanie plastikowych elementów w procesie produkcyjnym
- obróbka wytworzonych części (szlifowanie, laminowanie)
- montaż
- przestrzeganie procedur
- wykonywanie obowiązków zgodnie z planem produkcyjnym

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na produkcji
- mile widziane doświadczenie w pracach remontowych, stolarskich
- umiejętność obsługi maszyn szlifierskich, narzędzi pomiarowych innych narzędzi
- preferowane osoby z doświadczeniem jako ślusarz, szlifierz, stolarz
- dyspozycyjność do pracy zmianowej (dwie zmiany)

Oferujemy:

- umowę o pracę po miesięcznym okresie próbnym
- stabilną pracę na dłuższy okres czasu
- pracę dwuzmianową od poniedziałku do piątku
- możliwość wyrobienia nadgodzin dodatkowo płatnych
- ciepły posiłek w czasie pracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres biuro.gdansk@beetsma.pl w tytule wpisując "Produkcja Słupsk".

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 508... Pokaż