PROMOTORKI KLUBOWE - TRÓJMIASTO

Data dodania: 06 August 2018Ogłoszenie: 6371

Income Invest - spółka o ugruntowanej pozycji na rynku w związku z nieustannym rozwojem zatrudni promotorki klubu nocnego w centrum Gdańska i Sopotu.

OPIS STANOWISKA:

- wstępna selekcja klientów
- rozdawanie ulotek i zaproszeń
- przekazywanie podstawowych informacji dotyczących klubu
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy

OFERUJEMY:

- wysokie zarobki – ok. 1000 zł netto/ tyg
- pracę w oparciu o umowę zlecenie z ubezpieczeniem zdrowotnym
- szkolenie i codzienne wsparcie koordynatora
- tygodniowe wypłaty
- elastyczny grafik
- kartę Multisport
- pracę w młodym zespole i przyjazną atmosferę

WYMAGANIA:

- wiek 18+
- dyspozycyjność minimum 3 dni w tygodniu
- uśmiech i pozytywna energia
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie aplikacji ze zdjęciem za pośrednictwem portalu lub na adres mailowy: sopot@incomeinvest.pl. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 733... Pokaż