spawacz - praca od zaraz ! Słupsk

Data dodania: 18 May 2018Ogłoszenie: 5872

Szukasz pracy w Słupsku? Masz doświadczenie w pracach spawalniczych i interesujesz się branżą motoryzacyjną? Jeśli na te pytania odpowiedziałeś TAK - to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

Dla naszego klienta poszukujemy osób chętnych do pracy do zaraz - zmotywowanych, pracowitych, mających doświadczenie w pracy przy spawaniu !

oferujemy
umowa o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS i płatny urlop),
możliwość długofalowej współpracy,
szansa na rozwój – szkolenia pracownicze,
praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
pakiet Randstad PLUS (opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie oraz zniżki i rabaty na zakupy),
wynagrodzenie 3287 zł brutto !!

zadania
spawanie elementów autobusowych,
prace montażowe,

oczekujemy
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - spawacz,
chęci do pracy i motywacji do powierzonych zadań,

Jesteś zainteresowany? Nie zwlekaj i skontaktuj się z Nami już dziś ! Zadzwoń lub wyślij SMS o treści "Praca Słupsk spawacz" pod numer telefonu 501 331 944 -oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach!

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 501... Pokaż