Świetna lokalizacja na rodzinny dom w Chojniczkach!!!

Data dodania: 06 September 2017Ogłoszenie: 3644

Pragniemy przedstawić Państwu działkę budowlaną, zlokalizowaną w Chojniczkach, w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej.

Nieruchomość o powierzchni 1420 m2, w kształcie prostokąta, teren płaski i suchy, bez nasadzeń, gotowy do szybkiej zabudowy. Przeznaczenie działki w planie zagospodarowania przestrzennego 5MN – zabudowa jednorodzinna.

Udogodnieniem będzie przyłącze prądowe zlokalizowane na samej działce, zaś przyłącza wodne, kanalizacyjne i gazowe w niewielkiej odległości w przyległej drodze.
Dojazd do nieruchomości utwardzoną drogą gminna.

Atrakcyjności działce dodaje położenie w pobliżu Chojnic. Okolica jest bardzo popularna wśród osób pragnących zamieszkać poza miastem, jednocześnie w zaledwie kilka minut jazdy samochodem od pełnej infrastruktury miejskiej. Mnogość ścieżek rowerowych, lasów, jezior zachęca do aktywnego wypoczynku i z pewnością umili właścicielowi spędzanie wolnego czasu.


Atrakcyjna lokalizacja, dostępność mediów i wielkość nieruchomości pozwalająca na zachowanie prywatności na nowoczesnym osiedlu domów jednorodzinnych to niewątpliwe atuty tej oferty.

Zapraszamy na prezentację!!!

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 534... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1801 )

Cena 119000zł
Kategoria: Nieruchomości
Typ oferty: Działki i grunty
Lokalizacja: Słupsk
Wyświetleń: 209

Najczęściej oglądane w tej kategorii

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Słupsklokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.