Zakład mechaniczno-usługowy, Topole/k Chojnic !!

Data dodania: 30 June 2017Ogłoszenie: 3043

Ofertę sprzedaży stanowi obiekt usługowy – funkcjonujący zakład mechaniki pojazdowej o łącznej powierzchni 364,37 m2, usytuowany na dwóch działkach, o łącznej powierzchni 7053 m2.

Na działce o powierzchni 3295m2, znajduje się obiekt o dwóch kondygnacjach, w skład jego powierzchni wchodzą:
I kondygnacja: wiatrołap, komunikacja, pomieszczenia biurowo-sklepowe, magazyn sklepu, toaleta, hala napraw, blacharnia, pomieszczenie montażu końcowego oraz kotłownia - łącznie 310,25 m2.
II kondygnacja: całość tworzą pomieszczenia socjalno-biurowe - między innymi: szatnia, jadalnia, łazienka, toaleta, magazyn, biuro - łącznie 54,12 m2.

Budynek z 2004 roku, nie wymaga remontu, wszystkie okna PCV, pomieszczenia socjalno-biurowe i łazienki w glazurze i terakocie, obiekt ocieplony, na dachu płyta warstwowa.
W hali napraw zainstalowano kanał samochodowy, wysokość pomieszczeń dostosowana jest do samochodów ciężarowych. Całość budynku ogrzewana za pomocą pieca na miał. W obiekcie w dwóch pomieszczeniach zastosowano wyciąg do pyłu(nadmuch), idealne rozwiązanie w lakierni.
Ponadto na działce rozpoczęto budowę obiektu biurowo-garażowego, powierzchnia działki daje możliwość dalszej rozbudowy. Posesja w całości ogrodzona, wjazd oraz parking przed budynkiem wyłożony kostką brukową.

Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania przestrzennego, jako 15.14a MN,U- teren zabudowy mieszkaniowej i usług.

Drugą działkę o powierzchni 3758 m2 stanowi zarybiony staw.

Nieruchomość sąsiaduje z zabudową handlowo-usługową.

Bliskość miasta Chojnice, zaledwie 10 minut jazdy do centrum sprawia, iż jest to idealna inwestycja, obiekt gotowy do przejęcia i dalszej kontynuacji obecnej działalności gospodarczej, szeroki wachlarz możliwości przekształcenia budynku i prowadzenia innego typu biznesu, wielkość działki daje duże możliwości rozbudowy !!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 531... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 60 )

Cena 1400000zł
Kategoria: Nieruchomości
Typ oferty: Biura - lokale użytkowe
Lokalizacja: Słupsk
Wyświetleń: 396

Najczęściej oglądane w tej kategorii

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Słupsklokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.